Dan (flakelviv) wrote,
Dan
flakelviv

Огляд міжнародної преси

Грендландське видання "Sermitsiaq" розказує, як у містечку Нанорталік (населення - 1448 людей) чувак через помилку банку отримав 1,3 мільйона доларів. Після цього місцеві назвали його Робіном Гудом, бо він почав роздавати гроші наліво та направо. Чувак думав, що виграв у німецьку лотерею. По-інакшому подумав верховний гренландський суд і засудив чувака до ста годин суспільних робіт, а також до лікування алкоголізму і психічних відхилень. Тим не менше, суди ще тривають, бо не дуже зрозуміло, за що взагалі судять бідного чувака.

"Maliweb" розказує жахливу історію про те, як в Бамако, столиці Малі, зріла 40-річна пані статево розважалася з 13-річним сином свого сусіда. Пані, розведена мама трьох дочок, дозволяла хлопцеві заходити до себе в гості і оглядати всякі цікаві місця африканських жіночих тіл щоразу як вона або її доці виходили з душу. Виявив усе батько хлопця, який одного разу повернувся ввечері додому і дізнався, що його син у сусідів дивиться телевізор. Батькові це здалося підозрілим, він без запрошення пішов у гості і застав порнушку по ТВ і сусідку з пацанчиком у ліжку. Розлючений, він наказав сусідці забиратися з дому впродовж 72-ох годин, погрожуючи зверненням в міліцію.
На жаль, газета не повідомляє, як в подальшому склалися стосунки сина, в якого забрали таку чудову розвагу, і батька, а також звідки це все взагалі стало відомо.

"TimesCall" пише, як недавно в містечку Лонгмонт, що в американському штаті Колорадо, відбулося чудове пограбування банку: бабуся замотала обличчя голубою банданою і передала касирці записку з двома пунктами: 1) бабуся грабує банк; 2) у разі чого бабуся заразить касирку СНІДом. А потім вона почала на касирку кашляти - підтверджуючи нежартівливість своїх погроз. Замість того, щоб спокусливо роздягатися і заражати СНІДом по-дорослому. Касирка встрашилася і віддала всю готівку, а бабуся успішно пішла собі.

"Молодежь Севера", щоденна газета Республіки Комі, розказує, як боксерка Вікторія Крилова перемогла на чемпіонаті світу з боксу серед юніорів, а влада в честь цього подарувала їй чайний сервіз. Вікторія разом зі своїми тренерами образилася і віддарувала сервіз обратно.
А це сама Віка:


Газета індійського міста Хайдерабад, "Deccan Chronicle", розказує про індійський побут і традиції. У селі Йоґімаллаварам одружувалися 25-річний Суббараюду та 20-річна Ума Махешварі. Батьки нареченої стверджували, що заплатили нареченому 30000 рупій (670 баксів) і 5 золотих соверенів, а також погодилися проводити церемонію в обійсті чоловіка.
У найщасливіший день життя молодят остання група гостей з боку нареченої у складі її батьків та найближчих родичів прибула до місця призначення в 22:30, що призвело до великих затримок у важливих весільних церемоніях. Батьки нареченого були глибоко ображені такою поведінкою і сказали, що скасовують весілля, чим страшенно шокували тамту сторону. Вона почала виправдовуватися кризовим станом індійської транспортної системи. Дискусія продовжувалася до півночі. Зненацька у 20-ти гостей зі сторони нареченого зірвалося терпіння і вони почали пиздити сім'ю суперників палками і тапочками. Ті вирішили втікати, але було пізно, і погоня переслідувала їх з палками і тапочками на відстань 6 км він епіцентру подій, де рідні дівчини чудом врятувалися, знайшовши притулок в оселі родича.
Найдивніше, що доблесній індійській поліції вдалося помирити майбутніх родичів, які вирішили перенести свято на пізніше.

У місті Нгланґано проблеми зі шкільними вчителями - передає свазілендський "Times". В один з понеділків учень запізнився на уроки. Вчитель не стерпів такої неповаги і провчив учня: вдарив його в ліву сторону обличчя, 6 разів дав ляпаса, а також кілька разів копнув. Потім вчитель вибачився, пояснивши свою поведінку тим, що всі - і учні, і вчителі - сміялися з нього за сороміцький інцидент з іншою вчителькою (вчителем?), що стався кілька місяців тому. Про деталі сороміцького інциденту газета, на жаль, не повідомляє.

А найважливіша новина прийшла до нас із чілійського міста Антофаґаста. Місцева газета опублікувала фото дивного артефакту на одному зі світлофорів міста:

Неймовірну лінію поміж ногами пішохода помітив Леонардо Діаз. Дуже цікаво, що сфотографував він світлофор, коли чимчикував провідати свою маму. В редакції газети всі здивовані фотографією, адже місцевість, у якій розташований світлофор, постійно наповнена студентами.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 15 comments