Dan (flakelviv) wrote,
Dan
flakelviv

Всяке-різне

Tormentum - Dark SorrowНа початку гри ви просинаєтеся в тюремній камері в незнайомому світі, наповненому сюрреалістичним жахом.Виглядаєте в вікно - а там сущий апокаліпсис і вогонь із небес, і лише ворона сидить за ґратами з якоюсь залізячкою в дзьобі. Залізячку можна взяти і, обходячи скелети, відкрутити залізну панель, за якою захована перша головоломка.А далі пішло-поїхало.Ця клікалка приносить задоволення не так загадками, як атмосферним артом, від якого отримуєш цілу купу кайфу.Художники вклали душу, і відчувається, що вони кайфували від створення цієї гри не менше, ніж юзери тепер, у неї граючи.На це накладається такий саундтрек, що я двічі зловив себе на думці, що хочу знайти цей трек і зберегти собі.І сюжет закінчується досить несподіваним поясненням, хто ти, де ти, і що відбувається.Словом, чудовий спосіб відпочити кілька вечорів.
House of CardsПро цей серіал всі знають, тому нема сенсу щось розказувати. Цинічний політик Франк Андервуд грає людьми, ніби пішаками, у своїй партії, де призом є влада. Але я кілька разів, чуючи фрази типу "я не можу цього зробити, я пообіцяв своїм виборцям!" або "я підкуплю його, запропонувавши побудувати дві лікарні в його окрузі" ловив себе на тому, що перед очами бачу якісь такі картини:

Кевін Спейсі просто висок.


The ExpanseЦей серіал знято за одноіменною серією науково-фантастичних книг Джеймса С. А. Корі. А це псевдонім, під яким ховаються два американські фантасти, які виглядають ІМЕННО як справжні американські фантасти:Це настільки цікава штука, що я, подивившись кілька серій англійською, забив і скачав російську озвучку - щоб зрозуміти кожне слово. Найкраща космічна фантастика - це така, де майже не стріляють і не б'ються, але неможливо відірватися від екрану, бо цікаво, що буде далі. Це саме воно.
І знято суперово. Дуже хочеться повірити, що все це і справді відбувається на Церері, а не в якомусь павільйоні.Другий сезон має вийти на початку 2017.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments