Dan (flakelviv) wrote,
Dan
flakelviv

Огляд міжнародної преси

Настав час для традиційного огляду міжнародної преси, який проводиться редакцією цього блогу раз у 1777 днів.

"The Hub", видання з канадського містечка Хей Рівер, розташованого приблизно на кінці світу, розповідає, як 24 лютого в місцевій школі, як і по всій Канаді, відзначали День рожевих сорочок: усі учні прийшли до школи саме в такому одязі.

Свято було започатковане в далекому 2007 році, коли в одній зі шкіл злі гопніки знущалися з бідолашного однокласника, який вирішив прийти на уроки в рожевій сорочці. У школі, про яку йде мова в статті, вчаться діти від садочку до 3 класу, тому, за словами вчительки і засумісництвом заступника директора С'юзан Уорен, знущання тут полягає здебільшого в фразах "Я не бавлюся з хлопчиками в рожевих сорочках!"
Про результати акції наразі не повідомляється.

Один з провідних інтернет-ресурсів Ботсвани "The Voice" опублікував неприємну історію про складні сімейні стосунки. Ґааіціве Морока, 38-річний мешканець містечка Лобаце, звинувачує свою дружину, 28-річну Катлеґо, у тому, що вона хоче розлучитися з ним через пророцтво, яке отримала в місцевій церкві. У ньому йшлося про те, що на Катлеґо десь чекає інший багатий чоловік.
Ґааіціве запідозрив, що щось не так, коли в січні Катлеґо відмовилася займатися з ним сексом. Ситуація погіршувалася, і в кінці кінців жінка у всьому зізналася. Ґааіціве дивується: "Пророк - жінка, причому одружена. Для чого їй ламати шлюб іншої жінки своїм брехливим пророцтвом?!"
Журналіст звернувся за коментарем до Катлеґо: "Мій чоловік - серійний зрадник, козел, кончєний мудак і дрищ. У нас нема сексу, бо я не збираюся давати такий дебілам, як він, які не стирають зі свого сраного телефону есемески від коханок. І не забудьте опублікувати цю історію - можливо, її прочитає достойний молодик, що шукає сімейного щастя."
Нехай подружжя розсудить історія, а ми побажаємо дівчині істинного кохання.

"Picayune-Times", локальна газета зі штату Арканзас, розповідає про новий тренд серед роботодавців: давати працівникам додаткову відпустку для догляду за нововсиновленим домашнім улюбленцем. Довжина відпустки - від кількох годин до кількох тижнів. Пояснення просте: добре відомо, що песики, котики й ігуаночки гарно впливають на здоров'я їхнього господаря, знижуючи тиск, зменшуючи рівень холестерину і не допускаючи депресії від самотності. З кращим здоров'ям людина краще працює, тому такі відпустки - серйозний плюс для бізнесу.

Аргентинська "Rio Negro" повідомляє, як у місті Барілоче за рішенням суду відсторонили від роботи двох інспекторів мітістерства туризму - Естелу Андраде і Патрісію Рівас. А все через те, що 5 серпня 2014 року вони провели нелегальний обшук в готелі, де відпочивали учні зі школи містечка Ла Плата, і вилучили в дітей 89 пляшок алкоголю.
Батьки деяких дітей впали в нерви і подали на інспекторів до суду, який вирішив, що були порушені базові конституційні принципи - як право на приватність і приватну власність.
На наступний раз жіночки будуть думати перед тим, як псувати дітям відпочинок. Крім того, не повідомляється, що вони з тими 89 пляшками зробили.

"Правда Севера", газета з Архангельська, яка гордо носить на свому лого герб есесесер, передає тривожні новини для пошановувачів котів. Судовий виконавець, прийшовши до боржника і не знайшовши у його квартирі нічого цікавого, вирішив накласти арешт на його кота, який гуляв по кімнаті, кидаючи на пристава повні зневаги погляди. Кіт був оцінений в 1500 рублів.
Вже на наступний день боржник віддав гроші, і, згідно з повідомленням прес-служби судових приставів, арешт був знятий.
З невідомих причин кореспонденти газети не взяли коментарів у кота. Також не повідомляється про його поточний моральний стан і можливі психологічні травми.

А найважливіша новина прийшла до нас із Німеччини. "Fuldaer Zeitung" пише про містечко Кіцінґен, де на початку травня відбувалися цікаві події: згідно з повідомленням поліції, робота однієї з місцевих перукарень була паралізована куркою. Пташка вирішила, що точка навпроти входу в заклад розміщена на перетині позитивних енергетичних полів і нікуди не хотіла звідти йти. Відвідувачі не могли ні зайти, ні вийти, боячися курку потурбувати: хто його знає, на що ті кури здатні. Поліція була змушена розпочати спецоперацію, яка закінчилася успішно: за допомогою хлібних крихт курку нарешті вдалося взяти під варту.
Коментує власниця перукарні Астрід Лаломія: "Ви жартуєте, чи що?! Курочки ніхто не боявся, навпаки, ми підгодовували її, щоб вона не потрапила під машину!"
Але хто би їй вірив.
"Fuldaer Zeitung" задається питанням: що сталося з куркою? Ніхто не знав, чиєю вона була, тому поліція вирішила передати пташку сусідам, які тримають своїх курей. Станом на 12 годину четверга, 5 травня, ніхто так і не поівдомив у поліцію про зникнення домашнього улюбленця.
Подальшою долею курки будуть займатися компетентні органи. Кажуть, що вона буде розглядатися як загублена річ, і через 6 місяців її виставлять на аукціон - згідно з німецьким законодавством.
Видання не забуло проілюструвати статтю наданою поліцією фотографією:


Читайте блог flakelviv, живіть на гребені міжнародної інформаційної хвилі! Не пропустіть наступний огляд у 2021 році!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments